Coś więcej niż firma.
To jest nasza pasja.

KAMET RALLY TEAM

Wszystkiemu co robimy towarzyszy nieograniczona pasja. Tak samo jest w przypadku naszego dyrektora technicznego, który reprezentując Kamet S.A. od wielu lat startuje w kolejnych rajdach samochodowych.

Przeczytaj o pasji Michała

Michał Schmidt

Na co dzień Dyrektor Techniczny w Kamet S.A.
Po pracy w miejsce garnituru zakłada kombinezon i kask osiągając sukcesy rajdowe pod patronatem Kamet Rally Team.

Liczy się wnętrze

Profesjonalność i dbałość o detale jest dla nas bardzo ważna, dlatego zaprojektowaliśmy nasze przestrzenie tak by odpowiadały naszym wysokim wymaganiom i indywidualnym potrzebom poszczególnych działów. W procesie projektowania pomogło nam Husarska Design Studio. Uważamy, że dążąc do doskonałości musimy zapewnić komfortowe warunki pracy dla naszego zespołu. Naszym priorytetem są ludzie i ich potrzeby i to zostało odzwierciedlone w nowy projekt wnętrz Kamet.

czytaj dalej

Projekt sali muzycznej

Wnętrza Kamet S.A. są pełne niespodzianek. Największą z nich jest profesjonalna sala muzyczna przylegająca wprost do hali fabrycznej. To miejsce unikalne w skali świata, które na swoją scenę zaprasza wybitnych artystów sceny muzycznej.

Przeczytaj o powstawaniu projektu

Jadwiga Husarska-Sobina

Uznana w świecie projektantka, laureatka wielu międzynarodowych nagród. Założycielka studia projektowego Husarska.
Autorka projektu sali muzycznej Delivie Scena we wnętrzach Kamet S.A.

Zostańmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w Polityce prywatności. Zmiany ustawień dotyczących plików cookies można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Rozumiem