Kamet +Design

Kamet to połączenie jakości, doświadczenia i wzornictwa. Częścią strategii firmy Kamet jest tworzenie produktów opartych na unikalnym designie i pomyśle. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowe marki, które są częścią naszego portfolio.

Kamet +Design: Idea

Odkryj świat +Design będący częścią naszej unikalnej kultury.

Delivie

Delivie to marka oferująca meble i wyposażenie wnętrz wykonane z wysokogatunkowego aluminium i dopracowane w najmniejszym
detalu. Wielokrotnie nagradzane meble przeznaczone do użytku na zewnątrz, stanowiące wyposażenie muzeów i instytucji publicznych zostały zaprojektowane przez wiodących polskich projektantów.

Dowiedz się więcej

Poznaj projektanta

Tomasz Augustyniak

Uznany w świecie projektant, laureat wielu międzynarodowych nagród.

Absolwent wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego na poznańskiej ASP. Od 1997 roku realizuje projekty dla przemysłu. W ramach Tomasz Augustyniak Studio współpracuje przy tworzeniu nowych marek, zajmuje się projektowaniem w obszarze domu, biura i miejsc publicznych. Laureat wielu nagród w dziedzinie wzornictwa, m. in. „Projektant Roku 2010” oraz „Red Dot 2017 best of the best”.

MOWO Studio

MOWO studio zostało założone w 2010 roku przez Monikę Elikowską-Opala i Wojciecha Opalę.

MOWO to studio projektowe wyspecjalizowane w projektowaniu produktu. MOWO pracuje w różnych technologiach oraz materiałach m.in.: w drewnie, konglomeracie, tworzywach. Głównym zainteresowaniem studia są meble i wyposażenie wnętrz. To co można zauważyć w projektach od MOWO to estetyka prostoty. Dla Kamet/Delivie studio zaprojektowało MOLO – kolekcję mebli ogrodowych.

Zostańmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w Polityce prywatności. Zmiany ustawień dotyczących plików cookies można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Rozumiem