LICZY SIĘ WNĘTRZE

Profesjonalność i dbałość o detale jest dla nas bardzo ważna, dlatego zaprojektowaliśmy nasze przestrzenie tak by odpowiadały naszym wysokim wymaganiom i indywidualnym potrzebom poszczególnych działów. W procesie projektowania pomogło nam Husarska Design Studio. Uważamy, że dążąc do doskonałości musimy zapewnić komfortowe warunki pracy dla naszego zespołu. Naszym priorytetem są ludzie i ich potrzeby i to zostało odzwierciedlone w nowy projekt wnętrz Kamet.

Jakość, technologia oraz kreatywność – to trzy kluczowe wartości, na których oparliśmy estetykę naszych nowych wnętrz

  Już tworząc pierwsze szkice nowych wnętrz skupiliśmy się na zapewnieniu pracownikom wysokiej ergonomii pracy. Wytyczenie odpowiednich ciągów komunikacyjnych biorących pod uwagę charakter pracy poszczególnych działów wydzieliło projekt przestrzeni, którą podzieliliśmy ścianami wykonanymi ze szkła. Nic nie umknęło naszej uwadze – perfekcyjna akustyka zgodna z unijnymi normami, oświetlenie pomieszczeń sprzyjające komfortowi pracy i zdrowiu pracowników, czy biurka pracownicze dostosowujące się do potrzeb korzystających z nich osób. Wszystkie elementy zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów wyprodukowanych w dużej mierze w Kamet. Oba piętra biurowe oraz nowa hala produkcyjna są odzwierciedleniem i wizytówką niezwykle wysokiego standardu produktów wykonywanych w Kamet. 

  W aranżacji wnętrza postawiliśmy na nowoczesne materiały oraz dostosowanie pomieszczeń pod najnowsze technologie informatyczne. Każda z sal konferencyjnych posiada autorskie rozwiązania, takie jak specjalnie zaprojektowane panele dźwiękowe czy oświetlenie dostosowujące się do nastroju. Całość buduje znakomitą przestrzeń do kontaktu z klientami z całego świata. Wyjątkowym rozwiązaniem zaproponowanym przez projektantów były szklane ściany znajdujące się w głównej sali konferencyjnej i w gabinetach zarządu. Zastosowano w nich Smart Glass, czyli szkło które pod działaniem napięcia elektrycznego zmienia swoją strukturę i w mgnieniu oka staje się nieprzezroczyste tworząc intymną atmosferę sprzyjającą spotkaniom.


Tworząc poszczególne pomieszczenia biurowe istotne było zaprojektowanie sektorów dla małych, kilkuosobowych grup. Aby uniknąć wrażenia klaustrofobii, ogromne powierzchnie poszczególnych pięter zostały przecięte nowoczesnymi szklanymi ścianami i ażurowymi parawanami. Spójności hali i pomieszczeń biurowych nadają aluminiowe elementy użyte w dekoracji oraz klinkier nadający ciepła w otoczeniu i podkreślający przemysłowy charakter otoczenia.

Nowe wnętrza Kamet są bez wątpienia unikatowe na skalę światową. Monochromatyczne kolory poprawiają komfort pracy, wybitna akustyka przyświeca lepszemu skupieniu uwagi, a otwarte przestrzenie o zaoblonych kształtach potęgują poczucie przyjaznego i nowoczesnego środowiska pracy. Po półtorarocznym remoncie z dumą możemy przyznać, że posiadamy niezwykle ergonomiczne, eleganckie i pod każdym względem wyjątkowe przestrzenie pracownicze. Nasze wartości: Jakość, technologia i kreatywność znalazły odzwierciedlenie we wnętrzach zaprojektowanych przez studio projektowe Husarska(Jadwiga Husarska-Sobina i Ewelina Rachwał).

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w Polityce prywatności. Zmiany ustawień dotyczących plików cookies można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Rozumiem