Przemysł kolejowy

Transport kolejowy

Transport kolejowy to najbardziej energooszczędny sposób przemieszczania osób lub towarów drogą lądową. Dzięki wysokiej wytrzymałości aluminium w stosunku do jego wagi można poprawić bezpieczeństwo, wydajność i ładowność transportu. Wydajne, niezawodne i przyjazne środowisku systemy transportowe, są nieodzownym elementem funkcjonowania społeczeństwa i gospodarki.

Oprócz skomplikowanych konstrukcji metalowych produkujemy również: sufity, wyposażenia kabiny maszynisty, elementy pulpitów, zabudowy szaf sterowniczych, przejścia między-wagonowe, czy części systemów wentylacji oraz ogrzewania. Elementy wykonywane są na zlecenie liderów branży kolejowej. Firma posiada uprawnienia do produkcji części które wymagają restrykcyjnych certyfikatów.

Specjalizujemy się w spawaniu oraz w zgrzewaniu elementów aluminiowych, czego potwierdzeniem jest certyfikat zgodny z EN 15085 Cl 1 oraz ISO 3834-2. Stosowane procesy klejenia, zgodnie z normą DIN 6701 A1 spełniają najwyższe wymagania bezpieczeństwa w budowie pojazdów szynowych.

Doradzamy i wspieramy w doborze materiałów oraz rozwiązań technicznych wyposażenia wagonów kolejowych i tramwajowych. Oferujemy zarówno pojedyncze komponenty, jak i kompletne systemy sufitowe Nasze zakłady produkcyjne są w stanie dostarczyć elementy oświetlenia wewnętrznego oraz materiały wygłuszające zgodnie z normami akustycznymi oraz normami dotyczącymi niepalności.

We are creating the world lighter.

Zostańmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w Polityce prywatności. Zmiany ustawień dotyczących plików cookies można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Rozumiem