Przemysł transportowy

Transport autokarowy

Przy zwiększającym się natężeniu ruchu drogowego autobusy stają się coraz bezpieczniejszym środkiem podróżowania. Stosujemy aluminium o wysokiej wytrzymałości w strefach bezpieczeństwa środków masowego transportu. Jako niekorozyjny i lekki materiał, doskonale uzupełnia technologie kompozytowe przy tworzeniu rozwiązań dla e-mobility. Dobre odprowadzanie ciepła i wytrzymałość kwalifikują aluminium do zastosowania w ekotransporcie.

Dzięki naszym umiejętnościom w zakresie łączenia i gięcia elementów metalowych oferujemy branży transportowej szeroką gamę komponentów. Pracujemy dla największych marek na rynku. Zleceniodawcom, którzy poszukują nowoczesnych, wydajnych i lekkich metod łączenia, oferujemy proces klejenia. Od wielu lat zajmujemy się produkcją najwyższej jakości klap bagażowych, bocznych, silnika; klap  paliwowych, nadkoli oraz zbiorników do autokarów i autobusów miejskich.

Kamet jest partnerem światowych firm motoryzacyjnych produkujących dla segmentu transportu publicznego, działających w dziedzinie rozwoju zrównoważonego transportu zbiorowego. Ściśle współpracując z działami inżynieryjnymi naszych klientów opracowujemy rozwiązania, wdrażamy nowe produkty i innowacyjne technologie. Dzięki innowacyjności ​​pojazdy stają się bezpieczniejsze, bardziej energooszczędne i estetyczne. Wykonujemy zlecenia dla marek działających na całym świecie.

We are creating the world lighter.

Zostańmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w Polityce prywatności. Zmiany ustawień dotyczących plików cookies można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Rozumiem