Przemysł konstrukcyjny

Konstrukcje przemysłowe

Dążymy do najwyższej jakości projektowanych elementów. Chcemy, aby nasze produkty spełniały oczekiwania klienta, zachwycały i budziły emocje. Nowoczesna architektura ma za zadanie służyć przyszłym pokoleniom, dlatego powinna być zrównoważona. Jako surowiec wybraliśmy aluminium, które może być w całości pozyskiwane z recyklingu.

Wszystkie elementy wykonywane są na zamówienie, z wykorzystaniem precyzji automatycznego parku maszynowego, a jeśli wymaga tego specyfika produktu – ręcznie, z ogromną dbałością o jego jakość.

Produkujemy elementy aluminiowe o różnych kształtach i rozmiarach. Działamy kompleksowo, podejmując się realizacji pełnego zakresu prac wynikającego ze specyfiki projektu. Oferujemy pełną obsługę zadania: od wizji po końcową dostawę. Dysponujemy odpowiednim  parkiem maszynowym oraz doświadczeniem niezbędnym do realizacji nietypowych, pojedynczych, małoseryjnych i prototypowych zamówień.

We are creating the world lighter.

Zostańmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w Polityce prywatności. Zmiany ustawień dotyczących plików cookies można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Rozumiem