Zaawansowany System Połączeń Konstrukcyjnych dla Sufitów Pociągowych

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie inżynierii mechanicznej, przedstawiamy Państwu nowatorski system połączeń konstrukcyjnych do tworzenia modułów sufitowych w pociągach. Jest to efekt naszego nieustannego dążenia do doskonałości i rozwoju w branży.

System ten gwarantuje łatwość i szybkość montażu oraz demontażu elementów sufitowych, co przekłada się na większą elastyczność i funkcjonalność wnętrza wagonów. Składa się on z dwóch kluczowych elementów: łączników i profili. Łączniki, zaprojektowane z największą precyzją, zapewniają stabilne i bezpieczne połączenie profili, które stanowią fundament dla takich elementów sufitu jak oświetlenie czy system głośników.

Cechą wyróżniającą nasz system jest jego modularność. Pozwala ona na adaptację modułów sufitowych do różnorodnych wymiarów wnętrza wagonów. W przypadku awarii czy potrzeby modernizacji, system umożliwia także szybką wymianę poszczególnych segmentów.

Dzięki starannemu projektowi i skupieniu ergonomii, montaż naszych modułów jest intuicyjny i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Elementy są łatwe w transporcie oraz magazynowaniu, co przyspiesza i ułatwia cały proces montażu. Ostatecznie, nasz system połączeń konstrukcyjnych reprezentuje innowacyjność i zaawansowane rozwiązania, które idealnie odpowiadają na potrzeby zarówno producentów pociągów, jak i firm specjalizujących się w modernizacji wagonów kolejowych.

Z dumą informujemy, że projekt ten realizowany jest przy wsparciu Funduszy Europejskich o tytule „Doposażenie Działu B+R oraz opracowanie innowacyjnej, modułowej stolarki aluminiowej zabudów wewnętrznych dla pojazdów szynowych”. Nr umowy o dofinansowanie RPOP.01.01.00-16-0005/20-00. Szczegóły dotyczące finansowania oraz naszej innowacyjnej inicjatywy można znaleźć po kliknięciu na poniższy odnośnik.

Przejdź
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w Polityce prywatności. Zmiany ustawień dotyczących plików cookies można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Rozumiem