Karta zgłoszenia wewnętrznego

Ogólne informacje o systemie zgłaszania nieprawidłowości w Kamet S.A.

Kamet S.A. przykłada wielką wagę do przestrzegania zasad i przepisów ustalonych przez prawo, jak również dba o wysokie standardy etyczne oraz respektuje dobre obyczaje w biznesie. Podchodzimy  z szacunkiem i uczciwością do swoich kontrahentów, pracowników oraz innych osób związanych z Firmą. W przypadku naruszenia jakichkolwiek przepisów czy innych nieprawidłowości, staramy się szybko i sprawnie przeprowadzić dochodzenie wewnętrzne, które jest integralną częścią zarządzania organizacją. Podjęte czynności sprawdzające oparte są o następujące zasady: niezależności, poufności, profesjonalizmu, obiektywności i bezstronności. Jeżeli widzą Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości, prosimy o dokonanie zgłoszenia wewnętrznego.

Poniżej zamieszczamy formularz zgłoszeń wewnętrznych i adres e-mail, na który prosimy je przesłać. Formularz można również złożyć w Dziale Kadr i Płac.

Karta zgłoszenia wewnętrznego

email: zgloszenia.wewnetrzne@kametsa.eu

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w Polityce prywatności. Zmiany ustawień dotyczących plików cookies można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Rozumiem