Delivie

Gdyby określić Delivié jednym zdaniem, to są to designerskie meble outdoorowe.
Tworząc produkt zadajemy sobie pytanie: co chcielibyśmy na nich robić?
Czytać książki? Kochać się? Gapić w nocne niebo? 

Odpowiedzi na te pytania szukamy z ludźmi, których wyobraźnia zaskakuje. 

Są to uznani polscy projektanci: Tomasz Augustyniak (Limeryk, Foton), Paweł Grobelny (kolekcje Arc, Circle), MOWOstudio (kolekcja Molo), Jan Kochańsk (kolekcje Radar i Swing)i, Natasza Sałańska i Dawid Żebrowski.


Na produkty Delivié przenieśliśmy wszystkie wartości jakie wyróżniają fabrykę Kamet na rynku: dbałość o każdy detal i wykorzystanie materiałów najwyższej jakości. 

Wszystkie produkty marki Delivié produkowane są w całości w Polsce, właśnie w naszej fabryce. 

Praca nad produktem to rezultat starannej, w przeważającej mierze ręcznej pracy, grupy specjalistów z dziedziny spawania, szlifowania, gięcia i malowania. 

Produkty marki Delivié wykorzystują najwyższej jakości materiały takie jak Corian i drewno teakowe.

To sprawia że meble są trwałe i zaskakują niepowtarzalną stylistyką i dopracowaniem w najdrobniejszych detalach.

 

Produkty Delivié zostały uznane w lokalnych i międzynarodowych konkursach i były prezentowane na międzynarodowych wystawach. 

W Delivié budujemy szczególny rodzaj współpracy z projektantami: inwestujemy w ich wizję, w którą nie ingerujemy lub ingerujemy w możliwie najmniejszym stopniu oraz tworzymy relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu swoich oczekiwań. Wierzymy, że takie podejście procentuje powstawaniem wyjątkowych produktów takich jak ławka Pawła Grobelnego zaprojektowana dla unijnej dzielnicy w Strasburgu tuż przy siedzibie Parlamentu Europejskiego. 

Gdyby jednak ktoś szukał naszych projektów na rodzimym rynku, to ławka Arc Pawła Grobelnego znajduje się na stałej ekspozycji w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w Polityce prywatności. Zmiany ustawień dotyczących plików cookies można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Rozumiem