Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja : Reńska Wieś | Umowa o pracę

Opis stanowiska

KAMET Spółka Akcyjna działająca na rynku krajowym i zagranicznym, specjalizująca się w produkcji lekkich konstrukcji aluminiowych i stalowych, zatrudni doświadczonego Pracownika na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– przygotowywanie i prowadzenie kompleksowej dokumentacji pracowniczej,

– rozliczanie czasu pracy pracowników

– sporządzanie listy płac, terminowe naliczanie wynagrodzeń, składek na ubezpieczenia społeczne oraz innych świadczeń pieniężnych,

– sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS, PPK( będzie dodatkowym atutem),

– przygotowywanie raportów oraz zestawień.

WYMAGANIA:

-wykształcenie kierunkowe wyższe lub średnie,

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– znajomość przepisów z zakresu, podatków oraz ZUS i Prawa pracy,

– znajomość programu Płatnik (obsługa ERP Optima będzie dodatkowym atutem),

– skrupulatność, sumienność, terminowość, a także odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy,

– zdolności analityczne, interpersonalne, a także komunikacyjne.

Praca w rozwijającej się firmie.

Zachęcamy do składania CV na praca@kametsa.eu lub osobiście na adres Reński Koniec 14, 47-208 Reńska Wieś z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KAMET S.A moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych na cele procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zgoda nie dotyczy tych z moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych, które KAMET S.A. może przetwarzać na cele procesu rekrutacji na podstawie przepisów prawa, a także na cele zawarcia umowy.

Aplikuj na stanowisko

  Uzupełnij formularz

  Jesteśmy podekscytowani, że chcesz z nami pracować

  * Pola wymagane.

  Administratorem podanych w aplikacji danych osobowych jest Kamet spółka akcyjna z siedzibą w Reńskiej Wsi. Wszelkie informacje dotyczące zakresu i sposobu przetwarzania danych podanych w procesie rekrutacji oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania
  danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w Polityce prywatności. Zmiany ustawień dotyczących plików cookies można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  Rozumiem