Pracownik Działu Klejenia

Lokalizacja : Pociękarb | umowa o pracę

Opis stanowiska

KAMET Spółka Akcyjna działająca na rynku krajowym i zagranicznym, specjalizująca się w produkcji lekkich konstrukcji aluminiowych i stalowych poszukuje PRACOWNIKÓW DO DZIAŁU KLEJENIA.

OBOWIĄZKI:

-przygotowanie narzędzi i materiałów niezbędnych do realizacji zadania

– realizacja procesu łączenia detali : odtłuszczanie powierzchni, spasowanie detali

– łączenie za pomocą kleju, pomiar parametrów, kompletacja gotowych wyrobów

– korekcja procesu w razie konieczności: usuwanie kleju mechanicznie za pomocą narzędzi oraz środków chemicznych

WYMAGANIA:

– umiejętność czytania rysunku technicznego

– zdolności manualne

– umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

MIEJSCE PRACY: Pociękarb.

OFERUJEMY: pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie; szkolenia podnoszące kwalifikacje.

CV z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KAMET S.A moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych na cele procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zgoda nie dotyczy tych z moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych, które KAMET S.A. może przetwarzać na cele procesu rekrutacji na podstawie przepisów prawa, a także na cele zawarcia umowy.

Aplikuj na stanowisko

  Uzupełnij formularz

  Jesteśmy podekscytowani, że chcesz z nami pracować

  * Pola wymagane.

  Administratorem podanych w aplikacji danych osobowych jest Kamet spółka akcyjna z siedzibą w Reńskiej Wsi. Wszelkie informacje dotyczące zakresu i sposobu przetwarzania danych podanych w procesie rekrutacji oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania
  danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w Polityce prywatności. Zmiany ustawień dotyczących plików cookies można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  Rozumiem