Konstruktor

Lokalizacja : Reńska Wieś | Umowa o pracę

Opis stanowiska

Dołącz do Zespołu KAMET jako Konstruktor!

KAMET Spółka Akcyjna działająca na rynku krajowym i zagranicznym, specjalizująca się w produkcji lekkich konstrukcji aluminiowych i stalowych, działająca w branży kolejowej i Automotive zatrudni Pracownika do działu konstrukcyjnego.

Czego oczekujemy od Ciebie:

• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, elektronik.

• Doświadczenie w projektowaniu komponentów z lekkich i wytrzymałych materiałów, najlepiej w aluminium preferowana branża kolejowa.

• Znajomość oprogramowania CAD i doświadczenie w modelowaniu 3D. (Preferowana CATIA)

• Zdolność do pracy w zespole oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

• Mile widziana znajomość procesów technologicznych tj. klejenie, gięcie, spawanie, frezowanie, malowanie proszkowe.

• Znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

• Mile widziane 2 letnie doświadczenie.

Obowiązki:

Co oferujemy:

Dołącz do naszej dynamicznej firmy i bądź częścią sukcesu KAMET!

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby – zapraszamy do rozmów !

Rozpocznij nową przygodę zawodową z KAMET – Twoja przyszłość zaczyna się teraz!

CV na adres praca@kametsa.eu z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KAMET S.A moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych na cele procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zgoda nie dotyczy tych z moich danych osobowych wskazanych w dokumentach aplikacyjnych, które KAMET S.A. może przetwarzać na cele procesu rekrutacji na podstawie przepisów prawa, a także na cele zawarcia umowy.

Aplikuj na stanowisko

  Uzupełnij formularz

  Jesteśmy podekscytowani, że chcesz z nami pracować

  * Pola wymagane.

  Administratorem podanych w aplikacji danych osobowych jest Kamet spółka akcyjna z siedzibą w Reńskiej Wsi. Wszelkie informacje dotyczące zakresu i sposobu przetwarzania danych podanych w procesie rekrutacji oraz dotyczące praw przysługujących osobom, których dane osobowe dotyczą, w tym prawa dostępu do danych osobowych, sprostowania
  danych, usunięcia danych (prawa do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu, a także inne informacje wymagane prawem zawarte są w Polityce prywatności.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w Polityce prywatności. Zmiany ustawień dotyczących plików cookies można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  Rozumiem